Torebka to nieodłączne akcesorium zdecydowanej większości kobiet. Nie ma się temu co dziwić, bo jest funkcjonalnym, ale i atrakcyjnym elementem stylizacji. Większość pań pragnie, aby torebki były modne. Warto byłoby zatem dowiedzieć się, po jakiego rodzaju akcesoria warto sięgać jesienią oraz zimą. Na szczęście, interesujących możliwości jest naprawdę sporo.

Torebki futrzane i w rozmiarze XXS

W sezonie jesiennym i zimowym 2022/23 bez wątpienia modne będą torebki futrzane. Mogą być to akcesoria wykonane w całości z futra, jak również obszyte nim. Jeżeli chodzi o rozmiar czy kształt, panuje pełna dowolność. Podobnie rzecz ma się z kolorem. Można zatem sięgnąć zarówno po czarną futrzaną listonoszkę, jak i po soczyście żółtą torebkę. Wszystko zależy od upodobań konkretnej przedstawicielki płci pięknej.

Swoją uwagą warto obdarzyć także torebki w rozmiarze XXS. Wyglądają one niezwykle dziewczęco, dlatego dodają wdzięku każdej sylwetce. Najlepiej postawić na malutką torebeczkę w wyrazistym, rzucającym się w oczy odcieniu. Atutem tego typu akcesorium jest to, że pasuje ono zarówno do luźnych, jak i do eleganckich stylizacji. Niestety, torebki w rozmiarze XXS nie są zbyt funkcjonalne, dlatego większość kobiet traktuje je raczej jako ozdobę.

Duże torby do ręki i bagietki

Wśród modnych torebek wyróżnić należy także te naprawdę pokaźnych rozmiarów. Mogą być to ciężkie kuferki, w których pomieścić można zarówno drobne przedmioty codziennego użytku, jak również teczkę z dokumentami i ulubioną książkę. Takie duże torby spodobają się przede wszystkim kobietom, które cenią sobie funkcjonalne dodatki. Alternatywą dla takich dużych toreb będą tak zwane torebki bagietki. Swoim kształtem faktycznie przypominają one nieco charakterystyczny wypiek. Ich atutem jest zarówno funkcjonalność, jak i atrakcyjny wygląd.

Postaw na wyrazisty kolor!

Kobiety, które chcą być modne jesienią oraz zimą powinny także rozważyć zakupienie torebki w wyrazistym kolorze. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się torby o barwie soczystej żółci, a także zmysłowej śliwki. Postawić można również na kobalt oraz na niewychodzącą z mody trawiastą zieleń. Wyraziste dodatki sprawią, że jesienne stylizacje utrzymane w odcieniach beżu, granatu czy czerni zostaną ożywione.