Polskie marki odzieżowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nie sposób się temu jednak dziwić, biorąc pod uwagę mocną przewagę ubrań pochodzących z sieciówek, które z wysoką jakością nie mają nic wspólnego. Dla wielu osób kupowanie odzieży w tego rodzaju sklepach przestało być opłacalne. Znacznie lepszym pomysłem jest inwestowanie w jakościowo doskonałe ubrania, które będą w stanie nam posłużyć znacznie dłużej niż tylko jeden sezon. Kurtki i płaszcze damskie od polskich projektantów to zdecydowanie propozycja, której warto się przyjrzeć z bliska- zwłaszcza gdy zależy nam na jakości, unikatowym stylu i najwyższej staranności wykonania.

Marki godne polecenia

Bombshe to stosunkowo nowa marka odzieżowa, której warto jednak poświęcić nieco uwagi. To firma, która bardzo dużą wagę przywiązuje do metod produkcji, a te w tym przypadku są skupione przede wszystkim na minimalizowaniu szkód dla środowiska. W ofercie znajdują się ponadczasowe płaszcze damskie w różnych wersjach. Stylowy krój doskonale prezentuje się z innymi elementami garderoby zarówno w wersji casualowej, jak i nieco bardziej eleganckiej.

Warto również zwrócić uwagę na wspaniałe kolekcje polskiej marki Lillow. Firma prosperuje od kilku lat, bezustannie zaskakując innowacyjnym podejściem do mody. W ofercie znajdziemy sporo propozycji odzieży wierzchniej przede wszystkim dla kobiet. Sporym uznaniem cieszą się kurki i płaszcze, które tworzone są z najlepszej jakości materiałów. Sporym zainteresowaniem cieszą się długie pikowane płaszcze z kapturem. To kwintesencja ponadczasowego stylu oraz najwyższej jakości. Marka dba o ekologiczne rozwiązania i w związku z tym podszewka wykonana jest z naturalnej tkaniny wiskozowej, a ocieplenie powstało z recyklingowanych butelek plastikowych. Sporym uznaniem cieszą się również oversizowe płaszcze Lillow wykonane z delikatnej w dotyku wełny.

Modele ponadczasowe

Oversizowe ubrania przechodzą w ostatnich latach swoją złotą erę. Tego rodzaju ubrania cieszą się uznaniem, ponieważ z łatwością można je dopasować do pozostałych elementów garderoby. Marka odzieżowa by Insomnia stworzona przez dwie przyjaciółki Marlenę Niestryjewską oraz Natalię Pstrokońską oferuje doskonałej jakości płaszcze w wersji oversizowej. Warto zwrócić uwagę na model w kolorze ciemnej zieleni. Został wykonany w lwiej części z wełny. Charakterystycznymi elementami są guziki oraz dosyć długie rozcięcie w części tylnej. To płaszcz sprawdzający się w rozmaitych stylizacjach.

Wielkim uznaniem cieszą się również charakterystyczne płaszcze damskie w wersji szlafrokowej. To modele gwarantujące przede wszystkim swobodę ruchów i unikatowy wygląd bez względu na wszystko. Tego rodzaju płaszcze znajdziemy w ofercie polskiej marki odzieżowej MORE”MOI. W chłodniejsze dni dosłownie otulają ciało i gwarantują najwyższy poziom komfortu niezależnie od warunków atmosferycznych. Luźny fason pozwala również na swobodny dobór innych elementów garderoby.