Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Termometry wskazują coraz wyższe wartości, a więc warto zacząć przygotowania. Poza rezerwacją właściwego kierunku wakacyjnego oraz hotelu musimy przygotować jeszcze rzeczy, które zabierzemy ze sobą. W samolocie, jak i w innego rodzaju środkach transportu (nawet we własnym samochodzie) mamy ograniczone miejsce. Nie możemy przekroczyć wagi dopuszczalnego bagażu, czy też jego wymiarów. Należy spakować się w sposób przemyślany. Co koniecznie musimy ze sobą zabrać?

Luźne i wygodne ubrania

Jeśli chodzi o ciuchy, w których będziemy na co dzień chodzić na wakacjach, to podstawą jest to, aby były luźne, wykonane z przewiewnych i naturalnych materiałów, a także kolorowe. W takich ubraniach nie tylko dobrze wyglądamy, ale także komfortowo się czujemy. Nienawidzimy ubrań, w których się pocimy. Wiecznie w nich czujemy się nieświeżo. O komforcie można zapomnieć.

Gdy już znajdziemy właściwe ubrania, to warto porobić sobie pewne zestawy. Dzięki nim nie zabierzemy ze sobą nadmiaru ubrań. Nie trzeba się obawiać, że będzie taszczyć ze sobą rzeczy, które nie zostaną nawet wykorzystane. Mija się to celem.

luzne ubrania na lato

Dobranie kilku stylizacji na wyjście na plażę, na wycieczkę turystyczną, czy też na wieczorną imprezę w hotelu, okaże się naprawdę pomocne. Nie tylko będziemy mieć mniejszy problem na miejscu w hotelu z dobieraniem poszczególnych stylizacji, ale także nie zapłacimy na lotnisku za nadbagaż. Rzeczywiście jest to komfortowe.

Pomyśl o właściwych butach

Poza odzieżą potrzebujemy także odpowiedniego obuwia. Nie da się ukryć, że w tym wypadku także wygoda odgrywa najważniejszą rolę. Nikt nam nie zabrania postawić na jedną parę butów na obcasie, w których można oczarować swoja drugą połówkę na wieczornej imprezie, ale głównie skupmy się na butach wygodnych, które są na płaskiej podeszwie. Dzięki temu będzie można wygodnie podróżować i zapomnimy o czymś takim jak obdzierający but.

Klapki Karl Lagerfeld – idealne na basen, plażę, czy też do chodzenia po mieście

Latem chcemy nieco odsłonić stopy. Wysokie temperatury nie zachęcają do wkładania zabudowanych butów. Dajmy swoim stopom pooddychać. Co więcej, na wakacjach chodzimy często na plażę, czy też na basen. Nie wyobrażamy sobie tego robić, gdy mamy na swoich stopach mocno zabudowane buty.

Najlepsze na tego typu okazję będą klapki. Jest to typ butów, które są zdecydowanie najtańsze na rynku. Ich budowa jest mało skomplikowana. Zastanówmy się jednak, czy chcemy kupić byle jakie klapki, które można dosyć łatwo uszkodzić. Lepiej postawić na wysokiej jakości klapki Karl Lagerfeld. Marka to oferuje tylko i wyłącznie sprawdzone produkty. Nie ma tutaj mowy użyciu słabych materiałów, czy też o źle wykonanym szyciu.

Takie buty sprawdzą się idealnie podczas wakacyjnego wypadu. Co więcej, markowe klapki będą się nadawały także do chodzenia na co dzień. Wygodne klapki trzymają się stopy i naprawdę nie ma co na nie narzekać. Można je zestawić z przeróżnymi stylizacjami. Nie tylko z tymi sportowymi. Postawmy na własną kreatywność.